Kerkoj dy puntor per mivelizim

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Xxxx 20 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj dy puntor qe e njofin mire punen e nivelizimit, rroga eshte mbi 500 euro, per me shum informacion, na kontaktoni ne numrin 049 77 33 22
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim