Kerkoje Punetore

Ofrohet punë nga: Faik 23 Shk 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoje punetore qe kryejne keto pune: glet,ngjyra,fasad dhe knauf. Te gjithe te interesuarit ju lutem te lajmerohen ne nr. e telefonit 044198173. Pagesa sipas marreveshjes. Faleminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim