Kerkojm Punetor

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: baciloku@hotmail.com 06 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Firma nga Prishtina kerkon Punetor per Ndertimtari.
Vendi i punes ne gjithe Kosoven.
Te lajmerhohen vetem ata qe jua DON punen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim