Moler,shtrojm laminat,sanitari

Ofrohet punë nga: Fadil 16 Nën 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm keto pune:

-moler
-shtrojm laminat
-montojm Sanitari

Te gjitha punet mund te kryhen edhe gjate oreve te mbremjes me çmime shume te volitshme.

Per me shume kontaktoni permes nr te tel:
+386 49 817 415
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim