Nivelizim.fasadim.ngjitjen e keramik.knauf.izolim

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Niku 05 Tet 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm nivelizimin e objekteve te larta dhe te ulta.ngjitjen e steriporit dhe fasada te gjitha lloive.keramika.te gjitha lloiet e dekorimeve me knauf.izolim te nxet dhe te ftoft. Punoim edhe me kompenzim -vetura- banesa. Tel:045322555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim