PUNETI KRYEN

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: HAMIT 05 Mar 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
KRYEM KETO PUN SUVATIM TE MBRENDESHME DHE TE JASHME IZOLIME ME STIROPOR KNAUFREGIPC DEKORIME TE GIPCIT FASADA MOLER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim