Punojmë Fasada ,Knauf,Gled etj

Ofrohet punë nga: Arbeni 13 Jan 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
-Punojmë FASADA , , , KNAUF dhe GLED . . .
-Renovime dhe Riparime ... , .....
-Me pervoj mbi 20 vjeqare , ne kete profesion.....
-Punojme shpejt dhe mire........me qmime te volitshme...........
Na thirrni dhe do te bindeni ne kualitetin tone......... tel + 377 45 548 271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim