Punojm Izolime Me Stiropol Mallter

Ofrohet punë nga: Moler 16 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm Keto Pun Me Provoj Pune:
Izolime Me Stiropol Mallter Fasada Knauf Ngjyra
Renovime Te Mbrendshme Dhe Tejashtme
Dekurime Etj Marrim Kompenzim Vetura
viber +37744803597
vala044831641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim