Punojm keto pun mallter stiropol

Ofrohet punë nga: Moler 07 Gsh 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm keto pun me provoj pune
stiropoll mallter knauf ngjyra renovime etj
marrim kompenzim vetura kobi traktor etj
tel 044831641
viber +37744803597
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim