Renovojme e ndertojme objektin tuaj

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Gold Group 29 Nën 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kompania jone me staffin profesional inxhinierik dhe me pervoje te konsiderueshme, ofron per ju, te gjitha sherbimet qe kane te bejne me ambientin tuaj te banimit.
Qe nga projektimi e deri tek ndertimi i shtepise, baneses suaj, ju percjellim me ekipet me te kujdesshme te punes.
Ju japim ofertat me te lira e me atraktive me kualitet te larte te punes.
Na kontaktoni dhe ju japim zgjidhjen me te mire per shtepine tuaj dhe per ju.
goldgroup.shpk@gmail.com
+37744223847

Tag: renovim, renovimi, renovime, projektim, projektimi, projektime, ndertim, ndertimi, ndertime, shpi, shtepi, shtepia, banesa, banese, banes, obor, oborr, kocka, kubza, kubeza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim