kerkoj fasader

Ofrohet punë nga: naim 15 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj dy mjeshter izolim fasades munsisht te lajmrohen ne tel 044 466 361
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim