parket dhe laminat

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Besi&Beki 25 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bejm montimin e parketit te gjitha llojeve . Renovimin e parketit te vjeter gdhendejen dhe lyerjen e tij . Ofrojm laminat Krono 31 dhe 32 dhe laminat Kaindell dhe montimin e tij. Zyrja gjendet ne lagje te spiralit perball Super Vives.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim