parket-laminat

Ofrohet punë nga: bekim 20 Jan 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ofroj montimin e parketit dhe laminatit njeheresh bej,edhe riparimin e parketit te,vjeter gdhendjen dhe lyarjen ne menyr me te mir te mudeshe.pervoj 15 vjeqare.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim