parket

Ofrohet punë nga: bekim 12 Shk 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Shtroj Te gjitha llojet e parketit dhe laminatit ne menur ptofesionale 15 vite pervoj. Bejm edhe gdhendjen e parketit te vjeter lyerjen e tij.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim