pllaka,instalim uji

Ofrohet punë nga: qendrim 27 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm edhe servisim,vejm pllaka ne banjo kuzhina koridore etj,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim