ponoj pun me mivelizin dhe montinin e laminatit

Ofrohet punë nga: lavdim ademi 16 Pri 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
ponoj pun me mivelizin dhe montinin e laminatit me mjeshter profesjonit nga gjermani dhe zvicrra qmimi per nivelizin 2 euro per montim te laminatit 1.20 euro ju lutemi te na lajmron nje ose dy dit me her para se te filojm punen tek ju faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim