Kerkoj kujdestare per femije

Ofrohet punë nga: n/a 03 Sht 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
kerkoj kujdestare per femije te moshes 5 dhe 3 vjeq e cila do te punoje vetem nga e marta deri te premten me orar 08-16 e shtune e diel e hene pushim ,nderkaq vetem ne dy te shtune te muajit punon vetem prej 08-12 paradite paga 100 euro ,kujdestarja e ka te siguruar shujten dy here ne dite per me shume info kontakto 045 538653 ose 049224401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim