Kerkojm nje kujdestare per femije 4ore ne dite

Ofrohet punë nga: Dita 21 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kerkojm nje kujdestare per nje femije 6muajsh,vetem kujdes per femijen dhe jo ibligime tjera.
Nga ora 7:30 deri ne 11:30
Mund te pergadite ushqimin edhe per vete gjate qendrimit,interneti gratis etj

Pagesa 50-70euro
044813331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim