Kujdestare per Femije ne Zvicer!

Ofrohet punë nga: Ngadhnjim Popaj 06 Dhj 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kerkojme nje Kudestare qe te kujdeset per Vajzen tone 1,5 vjeçare,ketu ku jetojme ne Zvicer,po ashtu duhet qe te ndihmoni ne punet e shtepis.E Shtunja dhe e Diela jane dite te lira,mund ti vizitoni te afermit tuaj nese keni ndokend ketu ne CH,mirpo natyrisht mund te qendroni edhe ne Fundjav tek ne nese deshironi.Te gjitha shpenzimet e qendrimit tek ne jane te mbuluara nga ne,si dhe bileta e Autobusit eventualisht Airoplanit.
Kjo Ofert vlen vetem per ata Persona te cilet mund te udhetojne dhe qendrojne PA VIZA ne vendet e zones Schengen,si p.sh per Shqipetaret e Lugines apo te Maqedonis dhe Shqiperis ose kush do tjeter qe ka te drejt udhetimi dhe qendrimi per 3 Muaj pa Viza ne Europe.

Ne nuk mundemi te ju sigurojme Viza.

Tel. 0041799065301 (Viber,WhatsApp)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim