Ofroj pune per edukatore

Ofrohet punë nga: Kopshti per femije "ERA 05 Dhj 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Ofroj pune per edukatore per moshen 0-2 vjeqare ne Kopshtin per femije "ERA",duhet te kete kualifikim perkates dhe te kete pervoje pune.Nr.kontaktues:044207474.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim