Punesim Sezonal per Student ne Gjermani

Ofrohet punë nga: Dibran Kukaj 22 Tet 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë jashtë vendit
Ferienbeschäftigung für Studenten in Deutschland
Ferienbeschäftigung in den Sommersemester Ferien 2016 für ( Männliche ) Studenten in Deutschland für drei monate !
Voraussetzungen für die Bewerbung sind :
1. Gute Deutschkenntnisse ;
2. Angemeldet als Regelmäßiger Student ;
3. Studienbescheinigung ;
4. Lebenslauf ( CV ) ausgefüllt in der Deutschen Sprache
5. Führungszeugnis ;
6. Bereit für die Arbeit und flexibel sein ;
7. Pass Kopie.
Die Anzahl der Studenten ist BEGRENZT !!!
Kontakt nr: 049/135-510 und auf Facebook : www.facebook.com/dibran.kukaj

Punesim Sezonal per Student ne Gjermani
Mundesi Punesimi Sezonal per Student ( Meshkuj ) gjate pushimeve Semestrale Verore 2016 ne Gjermani deri ne tre muaj!
Kushtet e Aplikimit jane :
1. Te flas Gjuhen Gjermane ;
2. Te jete i regjistruar si Student i rregullt ;
3. Vertetim qe jeni Student ;
4. CV-ne e plotesuar ne Gjuhen Gjermane ;
5. Vertetim qe nuk jeni nen Hetime ;
6. I gatshem per pune dhe fleksibil ;
7. Pasaporten Kopje.
Numri i Studenteve eshte i LIMITUAR !!!
Nr Kontaktues: 049/135-510 dhe ne Facebook : www.facebook.com/dibran.kukaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim