Punesim

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ATLAS GROUP CORPORATION 04 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë jashtë vendit
Kompania A.G.C ofron mundesi punesimi brenda dhe jashte Kosoves.

Mundesi punesimi brenda Kosoves.

1.Mundesi punesimi ne te gjitha fushat dhe veprimtarite.
2.Ofrojm informata dhe shperndarje te CV-ve neper te gjitha kompanit e ndryshme.
3.Garancion per punesim brenda 60 diteve

Duhet te dergoni nje CV dhe nese keni nje leter motivuese.
Pagesa eshte 29.90 Euro permes Bankes.


Mundesi punesimi Jashte Kosoves.

1.Mundesi punesimi ne te gjitha fushat dhe veprimtarite.
2.Ofrojm shperndarjen e CV-s tuaj ne kompani te fuqishme ne fushen e ndermjetesim punesimit.
3.Garancion per punesim brenda 60 diteve apo ne rrast te mospunensimit kthimi i pageses permes llogaris bankare

Duhet te dergoni nje CV dhe nese keni nje leter motivuese te dyjat ne gjuhen angleze dhe infot tjera i kerkojm mbase nevojes.
Pagesa eshte 149.90 Euro permes Bankes.
Pagesa per CV ne gjuhen angleze dhe Letres Motivuese eshte 14.90 Euro.

atlas.punesohu@gmail.com
049-157-444
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim