Kerkoi puntor se din te flasin gjuhehn gjermane

Ofrohet punë nga: Pajtesa Haxhijaj 25 Gsh 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Kerkoi puntor qe din gjuhen gjermane ne shkrim, lexim dhe te folur shum mir.
Puna ësht nga shtepija, nga kompjuteri.
Pagesa behet qdo dy javë,paguhet qdo telefonat qe zgjat ma shum se 60 sekunda plus provision.

Me respekt per ju
Pajtesa Haxhijaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim