Kujdestare

Ofrohet punë nga: behaudin 28 Nën 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
kerkoj puntore per 2 femije mosha 3 dhe 6 vjeqar orar te plot prej 08.30 deri 16.30 pagesa 200 euro mosha 25 deri 40 vjeqare me provoj pune 049195195
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim