Moler Tel:044156471

Ofrohet punë nga: arben 20 Gsh 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Bejm lyerjen e Shtepive,Banesave,Lokaleve,Dhomave etj si dhe punojm te gjitha punet e molerit gjindemi ne prishtin kemi prevoj shum vjeqare per ma shum na kontaktoni ne tel 044156471 ose 049534436
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim