Ofroj pun

Ofrohet punë nga: Hysen 19 Nën 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Ofroj pun per ni puntor ne AUTOLARJE ne prishtin puntori duhet te ket prevoj pune per me shum info 044 151 004 dhe 044 884 293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim