PUNOJM NGJYROSJE GLET KNAUF FASADË TAPETA RAFAELO

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Moleri-B 12 Maj 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Moleri-B ofron kto sherbime
-Ngjyrosje , GLET , FASADË , TAPETA , RAFAELO
-Montimin e Parketit Laminatit Riparimi I parketit të vjeter Monrimi I Dyerve dhe Dritareve Renovimin e Objekteve
Me pervoj shum vjeqare per pune garantojm dhe qmime te favorshme
Pèr me shum kontaktoni ne 044/9-360-287 dhe 044-613-645
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim