Per Anviset

Ofrohet punë nga: http://www.adfiver.com/?rh=YW5hMzMz 30 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Per te gjitha amviset pune per kohen e lire te pakten keni me fitu sa me e gezu femijen tuaj ne funde te muait.


Pershendetje une jam Ana dhe dua te ndaje nje sekret me ju.
Te gjithe ju qe jeni te papune tani keni mundesi te fitoni 13 euro ne dite .
Ndiqni udhezimet:

1. Hyne ketu : http://www.adfiver.com/?rh=YW5hMzMz
2. Hape nje llogari.
3. Hyni ne menyne 'View Advertisements'
4. Klikoje te gjitha me rradhe si fillimi do i fitoni 24
5. Shperndaja kete linke shokeve njoftoj edhe ata sa me shume qe mundesh dhe fito bonus
6. Vazhdo punen per nje muaj dhe deri ne funde te muait do te arrini qe ne dite ti beni me shume se 37 euro diten.

Me shkruaj pasi qe e hapni llogarin

Edhe te gjithe ju qe nuk e kuptoni me shkruani ne emailin tim do ju ndihmoje me knaqesi mireudegjofshim

ana.official.mail@gmail.com

http://www.adfiver.com/?rh=YW5hMzMz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim