Pune nga shtepia

Ofrohet punë nga: tali 05 Shk 01:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Pershendetje.Puna qe ofrohet ketu eshte shume e lehte.Thjesht duhet ti klikoni reklamat ,dhe keshtu beni para.Gjeja e pare qe duhet te beni eshte te regjistroheni , pasi qe regjistroheni duhet te klikoni 'View advertisement' dhe paraqiten disa kutija me ngjyra , i klikoni te gjitha me rend . Nje reklame e klikuar ju paguan 1 cent. Sa me shum reklama klikoni beni me shume para.Ja dhe linku ku duhet te regjistroheni https://www.adfiver.com/splash.php?r=lumi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim