Raffaelo venezziano piktura

Ofrohet punë nga: labinot 15 Jan 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
punoj raffaelo me struktura te ndryshme dhe me ngjyra sipas shijes tuaj po ashtu edhe po ashtu edhe venneziano piktura te ndryshme si ne murale ne pelhura etj raffaelo 30 M2 venezziano 25 M2 ndersa piktura qmimi sipas marrveshjes lyejm edhe lajsnet dekorative me.ngjyre ari po ashtu edhe renovime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim