Sherbime Pastrimi

Ofrohet punë nga: Aroma Kirby 21 Gsh 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Kompania private për pastrimin e banesave *AROMA* nga Prishtina kryen pastrimin e banesave (ambientet e brendëshme shtëpiake), pastrimin gjeneral të banesave larjen
dhe dezinfektimin e tepihave, kauqave, dritareve etj, me aparaturen e përsosur amerikane *KIRBY*. Tel 044/221963
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim