Ujesjelles

Ofrohet punë nga: Abdulla 08 Nën 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Bejm instalimim e ujit ne shtepi banesa si dhe kanalizimin ne pergjithsi ujesjellsin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim