bejm instalime elektrike

Ofrohet punë nga: urim 19 Sht 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
bejm instalimin e rrymes dhe riparime elektrike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim