izonita societe

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: izonita 12 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Bejmë izolime te kulmeve te rrafshta,bodrumeve,banjove,terasa,pishinave etj.
Bejmë izolime me material gjerman (BAUDER) dhe italian (INDEX).
Me provoj pune nga zvicra.
kontaktoni ne numrin 044\049-198-256
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim