servis, prodhim dyer dritare roleta qmime t lira

Ofrohet punë nga: valon 16 Shk 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
bejm servisimin e dyerve,dritarev nga alumini dhe plastika kunder zhurmes te ftoftit djersitjes se gjamav riparimin dhe ndrrimin e mekanizmav te dyerve dhe dritarev si dhe bejm prodhimin e t gjitha llojev te roletav nga alumini dhe plastika qmime shum te lira punojm 24 or 044 232 823 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim