Kërkoj (1) Punëtore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Ejona-B 25 Gsh 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Ndimë kuzhinjeres për pregaditjen e ushqimit dhe pastrimin e enëve.
Punohet pesë ditë në javë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim