Kërkojmë puntorë

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Papirun 16 Sht 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
1 Shankist
3 Kamarier
2 Ndihmës Kuzhine
1 Pizzaman
1 Enëlarës
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim