KERKOHET PUNETORE FEMER PER KAFITERI

Ofrohet punë nga: Ahmet 02 Sht 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohet nje punetore femer qe te punoje ne lokalin Bar kafe Klea&Lea.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim