KERKOHET PUNTORE MUNDESISHT NGA PRISHTINA

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: CALIFORNIA SH.P.K 23 Nën 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj puntore mundesisht nga Prishtina
Per pun ne Fastfood Hamburger California per me shum info tel 044238623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim