Kamarjer me provoj pune

Ofrohet punë nga: Arben 18 Pri 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kamarjer me provoj pune gjuha angleze perparsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim