Kerkohet kamarier

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: DPH HAPPY 17 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Dph happy kerkon kamarier te interesuarit te lajmrohen ne numrin me lart ose ne lokalin e dph happy ne mati 1 prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim