Kerkohet nje kamarier per kafiteri

Ofrohet punë nga: Baki Brooklyn 09 Gsh 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj nje kamarier me pervoje, per pune ne aparat te kafes dhe sherbimit te klienteve. Duhet te jete serioz dhe I sjellshem me klientet. Orari I punes 7-16. Lokali gjendet te Fontana, ne Ulpiane.
Per info tjera ne tel 049-368 024
Caffe +
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim