Kerkohet picamene

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: DPH Happy 16 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
DPH Happy kerkon picamene (femer) per te gjitha te interesuarat numri i shfaqur me lart ose lokali ne mati 1 rr: muharrem fejza prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim