Kerkoj Puntor-e

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Arsim 09 Gsh 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj puntor-e per market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim