Kerkoj Puntore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: California 19 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj puntore serioze
Per pastrim ne nje caffe ne qender te Prishtines mundesisht te dije punen per fast food per me shum info tel 044238623
Rroga sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim