Kerkoj Skarist

Ofrohet punë nga: Fahri 19 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj skarist me pervoje pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim