Kerkoj kamarier per restosant ne Prishtine

Ofrohet punë nga: Metiner 23 Gsh 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kamarier/shankist, ju lutem me kontaktoni ne kete numer: 049 344 577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim