Kerkoj kamarjer gjuha angleze

Ofrohet punë nga: Renaissance 15 Pri 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj nji kamarjer per restuarant ne prishtin gjuha angleze perparsi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim