Kerkoj kuzhinier skarist

Ofrohet punë nga: Ardian 13 Mar 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj 2 puntor skarista per qebaptore fast food
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim