Kerkoj kuzhinjer

Ofrohet punë nga: Bekim 05 Gsh 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj kuzhinjer me prevoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim